Bakırköy Panjur Servisi

Bakırköy Panjur, deneyimi elemanlarıyla panjur ve kepenk sistemleri tamirini yapmaktadır. İstanbul'da kaliteli malzeme donanımıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Otomatik ve manuel panjurlarda arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Bakırköy Panjur Servisi, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, otomatik, elektrikli, motorlu, kumandalı panjurlarınızın çalışmayan kırılan tüm aksamları garantili yedek parça ile yenilenerek tekrar çalışır duruma getirilerek sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. İstanbul'da panjur servisi arayanların aklına gelen ilk firma olmamızın sebebi panjur tamirinde uygun fiyat, kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile hizmet verdiğimiz içindir.

Bakırköy Panjur Tamir Servisi

Bakırköy Otomatik panjur servisi, konusunda uzman kadromuz ile arızalanan motoru ve alıcı beyni kumandası bozulan otomatik panjurlarınızın yenilenmesi konusunda garantili hizmet vermektedir. Hızlı servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen arızanızın görünen nedenlerini belirtiniz.

Sıkıntı çekmekte olduğunuz motorlu panjur arızası için yönlendirilecek olan Bakırköy ustamız sayesinde otomatik panjur tamircisi ile ilgili arayışınız başarılı bir şekilde sonuçlanmış olacaktır.

İstanbul'da kepenk ve panjur arızalarında tamir ve montajını uzman elemanlarımızla kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Kullanmış olduğunuz kepenk ve panjurlar zamanla oluşan yıpranmalar veya bazı kullanım hatalarından dolayı çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Menteşelerin bozulması en sık görülen problemlerden biridir. Kepenkin açılıp kapanmasına engel olur. Kepenk motoru kullanım ömrünü bitirdikten sonra değişmesi gerekebilir. Sorunsuz çalışan ve uzun süre dayanan Garantili Panjur Tamiri yaptırmak istiyorsanız müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bakırköy panjur tamir servisimizi arayın .

Hızlı ve güvenilir servis ustalarımızla bakım ve tamir işlerinizi doğru uygulamalar ile çözerek sağlıklı işler bir yapıya kavuşturuyoruz. Otomatik panjur sistemleri için bizlere hemen ulaşın. Bakırköy servisimiz haftanın her günü sizlere Panjur servisi, panjur İmalatı, otomatik panjur tamiri, otomatik kepenk tamiri, manuel panjur tamiri hizmeti sunmaktadır.

Firmamız otomatik panjur ve kepenk montaj ve tamiri ile ilgili her konuda en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıdır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımızla panjur tamir işlerine hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

 • Bakırköy Panjur Kasnağı Tamiri
 • Bakırköy Panjur İpi Tamiri
 • Bakırköy Panjur Motoru Tamiri
 • Bakırköy Panjur alıcısı Tamiri
 • Bakırköy Panjur Kumandası Tamiri

  Otomatik kepenk ve panjur sistemleri sektöründe uzmanlaşmış bir firmayız. Montajdan servis ve bakımına kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz. Bakırköy'de panjur tamirinde servis verdiğimiz semtler: Florya, Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Osmaniye Zuhuratbaba, İncirli ve Şenlikköy

  Profesyonel ve uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Bilgi için lütfen danışma hattımızı arayınız.

  Uzman Ekip - Hızlı ve Geniş Servis Ağı - Uygun Fiyat - % 100 Müşteri Memnuniyeti

 • Tags