Hakkımızda

Kocaeli Yapı Sistemleri, İzmit merkez ve tüm ilçelerine kepenk tamiri, panjur tamiri, pimapen tamiri, cam kapı ve cam balkon tamiri alanında hizmet verecek kurumsal bir firmadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile sineklik, küpeşte, kepenk, duşakabin montaj ve tamirini yapma deneyimine sahiptir.

Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. www.kepenktamirustasi.com sitesi aracılığıyla bugün başta Kocaeli olmak üzere çevre illerinde binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Bu dinamik ve dünya çapındaki çalışma sistemi ile Kepenk Tamiri, Panjur Tamiri ve PVC Pencere Bakım Onarım Hizmetlerini de bünyesinde faaliyete alan Kocaeli Yapı olarak PVC ve Cam Balkon-Kapı Sistemleri, sektörde bu anlamda bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Kocaeli Yapı Sistemleri PVC Pencere Bakım - onarım ve montajında uzmanlaştırılan eğitimli personelleri ile Kepenk, Panjur, Cam Balkon ve Cam Kapı Tamirinde, ülkemizdeki en önemli firmalarından biridir. Tamir esnasında kullanılan parçalar, Dünya genelinde uzmanlaşmış markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlar. Dünya genelindeki PVC pencere teknolojisi gelişmelerini yakından takip ederek sizlere sunan Kepenk Tamir Ustanız, bir çok hizmeti sizlere Avrupa ile aynı anda sunar.

Kocaeli bölgesinde Kepenk, Panjur, Cam sistemleri ve PVC Pencere denince ilk karşınıza çıkan, en kolay ulaşılabilen firmalardan biriyiz. Yaptığı uygulamalarla adından söz ettiren Kocaeli Yapı ve Cam Kapı - Balkon Sistemleri binlerce başarılı proje ve binlerce memnun müşterisi ile hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır

Kocaeli Yapı Sistemleri

Tel: 0541 699 37 88

Tags