Kepenk Kumanda Tamiri

kepenk kumanda servisi

Otomatik kepenk (motorlu kepenk) sistemi alıcı ve kumanda ile birlikte bir bütün olarak çalışmaktadır .Kepenk kumandası ya da kepenk anahtarı sık kullanım sonucu arıza vermektedir. Ayrıca düşme sonucu bozulma veya elektronik sistemlerinde meydana gelen kısa devre sorunu ve diğer nedenlerle kullanılmaz hale gelebilmektedir. Arızanın giderilmesi işyerinin ve özel mekanların açılıp kapanabilmesi için hayati önem taşımaktadır. İş yerleri için son derece şık bir güvenlik önlemi olan otomatik kepenklerde de kimi zaman problemler yaşanabilmektedir.

Aynı zamanda ara sıra karşılaşılan sorunlardan biri de kepenk kumandasının kaybolmasıdır. Otomatik kepenk - panjur tamircisi olarak bu sorununuzu da ortadan kaldırıyoruz. Kepenk sisteminizin alıcı ve kumandasını entegre olarak değiştiriyor ve yepyeni bir kumanda edinerek sorunsuz olarak, üstelik uygun fiyata, kaliteli ve garantili olarak kullanmaya devam ediyorsunuz.

Kepenk Tamir Ustası, her marka ve model otomatik kepenk sistemlerinin kumanda tamirini yapmaktadır. İstanbul ve Kocaeli'nde tüm ilçelere servisimizi vardır. MicroTech Kepenk alıcısı seti

Bizlere her model kepenk tamiri için ulaşabilirsiniz.

Tags