Balaban Otomatik Kepenk Tamiri

Kocaeli ve ilçelerinde otomatik kepenk ve kapı sistemleri tamirinde teknik ustalarımızla tamir hizmeti vermekteyiz. AVM, mağaza, kurumsal binalar, devlet daireleri, lokantalar, cafe, restoranlardaki kepenk, otomatik kapı, panjur tamir işlerinizde size en hızlı teknik destek vermekteyiz.

Son yıllarda büyük ölçekli insan giriş çıkışı olan yerler için ideal çözüm olan otomatik kapılardır. Üst kısmında bulunan hareket algılayıcı sensörler sayesinde kapı aralığında bir nesne veya bir insan olup olmadığını algılar ve buna istinaden kapıyı kapatır veya açar.

Bu sistem sayesinde yaz aylarında dış ortamın toz, kir, kötü koku, aşırı sıcaklar vb. etkenlerinden korunabilir, kış aylarında ise rüzgar perdesi sistemi ile birlikte çalıştırılarak dış hava şartlarından (kar, dolu, yağmur, soğuk hava) rahatlıkla korunabilirsiniz. İş yerleri için son derece şık bir güvenlik önlemi olan otomatik kepenklerde de kimi zaman problemler yaşanabilmektedir.

Fotoselli kapı sistemleri kendine özgü çalışma sistemleri olan, sistemlerdir. İstenildiğinde kartlı geçiş sistemi ile desteklenerek güvenlik amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca dekorasyon ve dış görüntüyü tamamlamak adına da tercih edilen fotoselli kapı sistemleri, pek çok firma ve kamu kuruluşu tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Balaban Kepenk Tamiri

Siz de Kepenk Tamir Ustası ayrıcalığı ile fotoselli kapı taktırın, her zaman şık görünen mekanınız, daima kolay giriş çıkışı olan mağazanız olsun ve sürekli olarak dış hava şartlarından korunun. Firmamız fotoselli kapı Balaban ilçemizde hizmet vermektedir.

Kocaeli fotoselli kapı sistemleri ve otomatik kepnk - panjur üreticisi olan firmamız uzmanlaşmış bir ekip ile hizmet vermektedir. Balaban'da otomatik kepenk ve panjur tamirinde servisimizi 7/24 her türlü arıza durumlarında arayabilir bilgi alabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek size en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Tags