Gölcük Panjur Tamiri

Panjur sistemleri gün geçtikçe teknoloji ile beraber yapı ve işlev olarak gelişmekte ve insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Günümüzde manuel panjurlar motorlu panjurlarla yer değiştirmektedir. Çünkü motorlu panjurlar, kullanım bakımından kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Motorlu panjurlar hem mekanik olduğu kadar da elektronik bir sistemdir. Gölcük'teki otomatik panjurlarda en önemli kısım, tamire başlamadan önce arızanın nelerden kaynaklandığını keşfetmek önemlidir.

Motorlu panjurlarda mevsimsel değişikliklerde güneş ve yağmur, soğuk ve sıcak etkileşimi sonucu zamanla bakım ihtiyacı oluşur. Panjurun bakım ve tamirinde, lamelleri hareket etmiyor ama motoru çalışmakta ise bunun sebebi iç kısımda panjur lamelleri tutan ve kasnağa sarılmasını sağlayan, çelik askılıkların kopmuş veya yuvadan çıkmış olmasından kaynaklıdır. Motorlu panjur tamirine geçmeden önce buna ne sebep oldu ve ileride aynı zorunu çıkarmaması için kesin çözümler getirerek arıza giderilmelidir. İş yerleri için son derece şık bir güvenlik önlemi olan otomatik kepenklerde de kimi zaman problemler yaşanabilmektedir. Gölcük Kepenk Tamiri

Gölcük ilçemizde motorlu panjur servisi olarak, sizlere bu alanda uzman ve yıllarını vermiş ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tamir hizmetlerimiz garantilidir. Kullanılan tüm yedek parça ve ürünler 1 yıl boyunca garantilidir.

Tags