İzmit Panjur Tamiri

Alüminyum panjur sistemleri, günümüzde ne çok kullanılan panjur sistemleridir. Öyleki mağaza kepenkleri, ev ve işyeri pencereleri ve garaj kapılarına kadar çok geniş bir uygulama alanına sahiptirler. Kullanılan mekanlarda görsel anlamda artı değer katarlar. İş yerleri için son derece şık bir güvenlik önlemi olan otomatik kepenklerde de kimi zaman problemler yaşanabilmektedir.

Alüminyum panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, uyumlu bir görünüm sağlar hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir. İzmit Kepenk Tamiri

İzmit ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz alüminyum panjur profiller değişik tiplerde olup 15 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yapılarınızın değerini artırmak ve mevsimsel dış etkenlerden korumak için bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Alüminyum otomatik panjur, redüktörlü motor seçeneği ile elektrik kesintilerinde manuel açılabilme özelliğine sahiptir. Uzaktan kumanda sistemlerine kolayca entegre edilebilme özelliği. Güçlü motor sistemlerine sahip olduklarından, çalışma esnasında deforme olabilecek bir yay dengeleme sistemine ihtiyaç duymazlar.

Panjur sistemlerinizin bakım ve onarım ihtiyaçlarında firmamız her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar.

Tags