Standart Cam Kapı Tamiri

 Cam kapı son zamanlarda estetik görüntüsü, kolay kullanımı ve gelişen cam teknolojisiyle sağlam olması açısından sıkça tercih edilen bir ürün olmuştur. Ürün çeşitliliği çok fazla olduğu için kullanım alanları geniştir. Sürgülü, dijital baskılı, füzyon cam kapı gibi bir çok çeşidi vardır. Üzerine istenilen görsel ögeler sayesinde istenilen dekoratif şekillerde kullanılmasını sağlar.

 Standart cam kapı sade görüntüsüyle ev veya işyerlerinde rahatça kullanılabilir. Son derece sağlam ve güvenli bir üründür. Özellikle balkon kapıları ve yazlık, villa gibi yerlerin dış kapılarında sıkça tercih edilmektedir.

 

Sürgülü Cam Kapı Tamiri

sürgülü cam kapı tamiri

 Sürgülü cam kapı estetik görüntüsü ve açma kapama kolaylığı ile iç mekanlarda en çok tercih edilen cam kapı çeşitlerindendir.

 Sürgülü cam kapıyı açıp kaparken evinizde bir alan kullanmaz. Mutfak salon birleşimleri için çok estetik bir hava verir. İzolasyonu oldukça iyidir. Sağlam ve güvenlidir.

 Dekoratif çeşitleri ve kullanım kolaylığı sayesinde sürgülü cam kapı evinizin her bölgesindeki kapı ihtiyacınızı karşılayabilecek en iyi ürünlerden biridir.

İzmit ve ilçelerinde sürgülü cam kapı tamir işlerinizde tercih edilebilir bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Adres : Kocaeli

Cep: 0541 699 37 88

 

Dijital Baskılı Cam Kapı

 Cam kapı her türlü kapı ihtiyacınızı çeşitliliği sayesinde karşılayabilecek bir üründür. Dijital baskılı cam kapı istenilen desen ve modellerin kullanılabilmesi ile size sınırsız bir dekoratif çeşitlilik sunar.

 İstediğiniz herhangi bir resmi, deseni kapınıza uygulayabilir aynı zamanda şeffaflığı koruyabilirsiniz. Bu özelliğiyle dijital baskılı cam kapı evinizde ve işyerlerinizde fark oluşturur. Günümüzde cam kapı başka bir çok modeliyle sizlere en estetik kapı çeşitlerini sunabilmektedir.

Firmamız cam kapı tamir ve montaj hizmetini garantili ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Cam kapı tamirinde uzman elemanlarımızla ihtiyacınıza uygun fiyat avantajlarıyla çözüm üretmekteyiz.

Cam kapı montajında standart veya özel ölçü farketmeksizin her türlü kombinasyon uygulamaları projelendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi arayın.

Hemen Ara : 0541 699 37 88

Kepenk Tamir Ustası, cam kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

 


Otomatik kepenk ve panjur sistemleri sektöründe uzmanlaşmış bir firmayız.
Montajdan servis ve bakımına kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz.
Profesyonel ve uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.
Uzman Ekip - Hızlı ve Geniş Servis Ağı - Uygun Fiyat - % 100 Müşteri Memnuniyeti