Dijital Baskılı Cam Kapı

 Cam kapı her türlü kapı ihtiyacınızı çeşitliliği sayesinde karşılayabilecek bir üründür. Dijital baskılı cam kapı istenilen desen ve modellerin kullanılabilmesi ile size sınırsız bir dekoratif çeşitlilik sunar.

 İstediğiniz herhangi bir resmi, deseni kapınıza uygulayabilir aynı zamanda şeffaflığı koruyabilirsiniz. Bu özelliğiyle dijital baskılı cam kapı evinizde ve işyerlerinizde fark oluşturur. Günümüzde cam kapı başka bir çok modeliyle sizlere en estetik kapı çeşitlerini sunabilmektedir.

Firmamız cam kapı tamir ve montaj hizmetini garantili ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Cam kapı tamirinde uzman elemanlarımızla ihtiyacınıza uygun fiyat avantajlarıyla çözüm üretmekteyiz. İş yerleri için son derece şık bir güvenlik önlemi olan otomatik kepenklerde de kimi zaman problemler yaşanabilmektedir.

Cam kapı montajında standart veya özel ölçü farketmeksizin her türlü kombinasyon uygulamaları projelendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi arayın.

Hemen Ara : 0541 699 37 88

Kepenk Tamir Ustası, cam kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Tags