Cam Balkon Temizliği nasıl yapılı?

Ev hanımlarının ev çok önem verdiği alan cam temizliğidir. Gün boyu yapılan ev temizliğinin yanında yağmur sonrası veya misafir gelme öncesi ya da rutin haftalık temizlikte cam balkonların temizliğidir. Cam balkon sistemlerinde kanatlar içe doğru katlanır. Bu sayede cam kanatların dış yüzeyleri balkon içine doğru dönmüş olur. Dış yüzeyin temizliğini dışarıya hiçbir şekilde sarkmadan kolayca yapabilirsiniz. Cam temizliğinde cam silme sıvılarını kullanabilirsiniz. Nano teknoloji temizleme sıvıları cam kanatların uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır. Temizlik sonlandırma için cam bezi kullanmayı unutmayın. Bu özel bez ile camlarınız pırıl pırıl olacaktır.

Cam Balkon Sistemi

 Cam balkon sistemlerinde kapaklar içe doğru açılır. Bu sayede dışarı sarkmaya gerek kalmadan rahat ve güvenli bir şekilde temizlenebilir.

 Cam balkon sistemindeki camlar temperlidir. Cam sil gibi diğer camlarda kullandığınız temizlik ürünleriyle temizlenebilir. Temizlendiğinde normal camlardan daha şeffaf bir görüntü verir. Normal camlardan büyük olduğu için albenisi daha fazladır.

Perdeli Katlanır Cam Balkon Sistemi

Oval Cam Balkon Sistemi

Katlanır Cam Balkon

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemi

Eşikli Sürme Cam Balkon Sistemi

Cam Balkonun Avantajları

Cam Balkon Teknik Özellikleri

Cam Balkon Taktırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler