Gebze Cam Balkon Tamiri ve Bakımı

 Uzman elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımızla Gebze'de cam balkon tamiri ve bakımı hizmeti vermekteyiz. Cam balkon sistemleri uzun ömürlü sistemlerdir. Ancak yıllık bakımları yapılmadığı zaman bazı arızalar çıkarabilirler. Gebze gibi rüzgar alan bölgelerde bu bakımların aksatılmaması önemlidir.

 Kanatların birleştirilmesinde kullanılan plastikten yapılmış fitiller güneşin etkisiyle sararma yapabilirler. Bu onların sertleşmesine ve kırılmasına kadar gidebilir. Cam profili sürükleyen tekerler zamanla aşınıp kırılabilir. Camların açılıp kapanmasında zorluk çıkabilir. Eğer silikonlama sağlam yapılmamışsa camlar alüminyum kasadan çıkabilir ve kanatlar çalışmaz.

 Cam balkon tamiri veya bakımı yaptıracağınız firmanın hizmet kalitesinin iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Bakımı iyi yapılmayan cam balkonlar kısa bir süre sonra aynı problemleri çıkarır. İş yerleri için son derece şık bir güvenlik önlemi olan otomatik kepenklerde de kimi zaman problemler yaşanabilmektedir. Zamanınız ve paranız boşa gider. Gebze'de işinde tecrübeli ustalarımız ve hızlı servis araçlarımızla cam balkon hakkında her türlü arıza haline hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz. 7/24 danışma hattımızı arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tags